Menu
 


Producent

Facebook


Katowicka Noc Kabaretowa 2016 (archiwum)

7 maja 2016, godzina 19:00

Kup bilet na VII Katowicką Noc Kabaretową


VII Katowicka Noc Kabaretowa po raz kolejny rozbawi katowicki Spodek. Ekipa tworząca Polską Noc Kabaretową dobierana jest tak, aby trafić w gusta wszystkich fanów kabaretowych, niezależnie od wieku i poczucia humoru. Na scenie zobaczycie Paranienormalnych, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Moralnego Niepokoju oraz Kabaret K2 w premierowych programach. Prowadzeniem Polskiej Nocy Kabaretowej 2016 zajmie się Kabaret Nowaki. Tegoroczna edycja Katowickiej Nocy Kabaretowej to okazja do świętowania i radości. Postanowiliśmy uczcić ten okrągły jubileusz w wyjątkowy sposób.

Setki zagranych dla Was spektakli, kolejne lata szlifowania ich formuły i poznawania Waszych oczekiwań pozwoliły nam na stworzenie najlepszego i największego widowiska kabaretowego w kraju.

Katowicka Noc Kabaretowa to impreza dla każdego, o czym świadczy różnorodność widzów, a łączy ich jedno – niepodważalne zadowolenie, uśmiech na twarzy i chęć odwiedzenia Polskiej Nocy Kabaretowej podczas kolejnej edycji pełnej nowości i zaskakujących momentów.

Miejsce: Katowice Spodek, Al. W. Korfantego 35


Bilety:

  • Spodek - kontener kasowy Al. Korfantego 35, EMPiK, Media Markt, Saturn Planet, 

Parking:

Organizator:

  • Organizator LUX Jerzy Grazda - email: koncert@op.pl