Menu
 


Producent

Facebook


Katowicka Noc Kabaretowa 2018 (archiwum)

21 kwietnia 2018, godzina 20:00

Zabawa stulecia! Świętujemy 100-lecie niepodległości!

Kup bilety Online: Bilety Katowicka Noc Kabaretowa

Na przekór stereotypom pokażemy, że Polacy potrafią świętować z pompą i na wesoło. Polska od stu lat jest niepodległa. To wyjątkowa rocznica, którą uczcimy w absolutnie szalony sposób. Przez cały rok będziemy przemierzać Polskę z programem przygotowanym specjalnie na tę okoliczność. Autorem scenariusza jest Robert Górski. Siódmą już edycję Polskiej Nocy Kabaretowej poprowadzi Kabaret Moralnego Niepokoju.
Wystąpią:
  • Kabaret Skeczów Męczących
  • Igor Kwiatkowski
  • Marcin Daniec
  • Nowaki
  • Ireneusz Krosny
  • Kabaret Moralnego Niepokoju
zapraszamy na największe wydarzenie rozrywkowe roku!

Polska Noc Kabaretowa to coroczne widowisko, które w każdym z kilkudziesięciu miast Polski zbiera kilka tysięcy fanów rozrywki na najwyższym poziomie. Ekipa tworząca Polską Noc Kabaretową dobierana jest tak, aby trafić w gusta wszystkich fanów kabaretowych, niezależnie od wieku i poczucia humoru. Polska Noc Kabaretowa to widowisko dla każdego, o czym świadczy różnorodność widzów, a łączy ich jedno – niepodważalne zadowolenie, uśmiech na twarzy i chęć odwiedzenia Polskiej Nocy Kabaretowej podczas kolejnej edycji. 

 Polska Noc Kabaretowa 2018 to kolejna już edycja tego wyjątkowego show kabaretowego. Tym razem zaskoczymy Was nie tylko składem, ale także tematyką widowiska, a przede wszystkim ogromem premierowych skeczy, które zaprezentuje czołówka polskiej sceny kabaretowej. Niezwykli prowadzący i goście zapewnią czterogodzinną rozrywkę jakiej jeszcze nie było. 

Bilety: